Alibeyköyspor 3-0 Arnavutköy Belediyespor

06.10.2019
A+
A-
Alibeyköyspor 3-0 Arnavutköy Belediyespor
Reklam

Alibeyköysorumuz, Bölgesel Amatör Lig 11. Grup 3. hafta maçında sahamızda Arnavutköy Belediyespor’la karşılaştı.

Alibeyköy Stadı’nda oynan maçı Osman Korkmaz yönetti. Yardımcılıklarını ise Mustafa Uğur Erkan, Yusuf Öztürk ve Mehmet Can Koç yaptı.

Geçtiğimiz sezondan kalan seyircisiz oynama cezamızı tamamladığımız için taraftarlarımızla buluştuğumuz maçı 3-0 kazandık.

Teknik Direktörümüz Metin Kaygın’ın takımımızın başında çıktığı ilk maçta Alibeyköysporumuzun gollerini 10. dakikada Safa Çağlar, 50. dakikada Uğur İmir, 74. dakikada da Selahattin Enes Kılıç kaydetti.

Bu sonuçla Alibeyköysporumuz sezonun ilk 3 puanını alırken Arnavutköy Belediyespor 6 puanda kaldı.

Takımımız önümüzdeki hafta deplasmanda Tekirdağspor’la karşılaşırken Arnavutköy Belediyespor sahasında Başiskele Doğantepespor’la karşılaşacak.

Stat: Alibeyköy
Hekemler: Osman Korkmaz, Mustafa Uğur Erkan, Yusuf Öztürk, Mehmet Can Koç
Alibeyköyspor: Mert Can Tunca, Mehmet Mustafa Yıldızaç(50′ Umut Şafak), Oğuzhan Çöpür, Suat Mede, Onur Uğlu, Özgür Şengüler, Kerim Deler(73′ Mehmet Aksel Karadağ), Selahattin Enes Kılıç, Safa Çağlar(64′ Nihat Şimşek), Uğur İmir, Hasan Üstübücü
Yedekler: Halil İbrahim Acar, Mehmet Aksel Karadağ, Cengiz Çoban, Salih Tunar, Nihat Şimşek, Yasir Akan, Umut Şafak
Teknik Sorumlu: Metin Kaygın
Arnavutköy Belediyespor: Mehmet Bayram, Muhammet Emin Gül, Seyit Mehmet Söğüt, Mehmet Vahit Çiftçi, Kaan Bulut, Ufuk Hançer(80′ İdris Güneş), Canberk Soykuvvet(71′ Mustafa Kemal Küçük), Mustafa Acun, Ferhat Uysal, Anıl Bircan(56′ Erkan Şentürk)
Yedekler: İsmail Kaya, Doğukan Çevik, Erkan Şentürk, Mustafa Kemal Küçük, Kerem Kılıç, Batuhan İlhan, İdris Güneş
Teknik Sorumlu: Osman Cengiz Güzeltepe
Sarı Kartlar: 32′ Selahattin Esen Kılıç, 35′ Safa Çağlar, 45′ Hasan Üstübücü, 45+3′ Uğur İmir, 62′ Suat Mede, 67′ Onur Uğlu, 75′ Halil İbrahim Acar, 77′ Nihat Şimşek / 33′ Seyit Mehmet Söğüt, 46′ Muhammet Emin Gül, 69′ Ufuk Hançer, 90+2′ Mehmet Bayram
Kırmızı Kartlar: 54′ Samet Sarıkaya, 65′ Mehmet Vahit Çiftçi
Goller: 10′ Safa Çağlar, 50′ Uğur İmir, 74′ Selahattin Enes Kılıç

11. Grup
15:00 Alibeyköyspor 3-0 Arnavutköy Belediyespor (Alibeyköy)
15:00 Çengelköy 0-0 Ortaköy (Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası)
15:00 Çerkezköy 1911 Doğanspor 1-1 Lüleburgaz (Çerkezköy Mustafa Uğraş)
15:00 Bozcaada 2-1 Karamürsel (Bozcaada 20 Eylül Stadı)
15:00 Edirnespor 1-0 Uzunköprüspor (Edirne 25 Kasım Stadı)
15:00 Başiskele Doğantepe 3-3 Biga (Şehit Bnb. Arslan Kulaksız)
15:00 Vizespor 1-4 Tekirdağspor (Vize İlçe)

Maçın Hikayesi Videosu

 

 

Reklam
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.