“Alibeyköyspor BAL’da daha güçlü olacak”

14.07.2017
A+
A-
“Alibeyköyspor BAL’da daha güçlü olacak”

Önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Alibeyköysporumuzda yeni sezon öncesi Başkanımız Ali Zengin açıklamalarda bulundu.
Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligde grubunu ikinci sırada tamamlayarak Klasman Grubuna kalan ve Klasman Grubunda harika bir performans göstererek 9 maçın 8’ini kazanarak şampiyon olup Bölgesel Amatör Lige yükselen Alibeyköysporumuzda yeni sezon öncesi Başkanımız Ali Zengin bazı açıklamalarda bulundu.

“Başkan adaylarını davet ettik”
Zengin yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon Alibeyköyspor oldukça iyi bir sezon geçirerek şampiyonluğa ulaştık ve Bölgesel Amatör Lige yükseldik. Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Alibeyköyspor’a hizmet etmek isteyen Başkan adayları varsa kendilerini davet edip bayrağı devredeceğimizi söyledim. Semtimizden iki değerli iş adamı Başkanlığa talip oldu fakat kendilerine göre bazı nedenlerden dolayı adaylıklarından vazgeçtiler. Hal böyle olunca tabiri caizse iş başa düştü ve yeni sezonda da başkanlığa benim devam etme zorunluluğu hasıl oldu. Şimdi yönetimimize taze kanlar alarak, Belediye Başkanımız Sayın Remzi Aydın’ın da desteği ile daha da güçlenip yeni sezona hazırlanacağız. Bundan sonra da kulübe hizmet etmek isteyen herkese kapımızın açık olduğunu bir kez daha belirteyim.” dedi.

“Bir iki gün içinde Hocamız belli olur”
Öte yandan Zengin, Bölgesel Amatör Lige katılım bedelini yatırdığımızı ve önümüzdeki günlerde önce takımımızın başına geçecek teknik adamı sonra da teknik adamla birlikte istişare ederek yeni sezon öncesi oyuncu transferlerinin yapılacağını söyledi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al