Ateş: Çıkışımız bu hafta başlar

30.09.2016
A+
A-
Ateş: Çıkışımız bu hafta başlar

Süper Amatör Ligde geride kalan 3 hafta istediği sonuçları alamayan ve transfere ağırlık veren Alibeyköysporumuzun Başkan Vekili Birol Ateş, teknik kadro ile futbolculara güvendiklerini söyledi.

Lige İstanbul Sinop mağlubiyeti ile başladıktan sonra Leventspor ve Gürpınarspor’la berabere kalan turuncu-mavililerin Başkan Vekili açıklamasında, “Gürpınar kalemize bir defa geldi golü buldu. “Kazanabileceğimiz bir maçtan beraberlikle ayrıldık.” dedi.

“İddiamızdan vazgeçmiş değiliz”
Birol Ateş açıklamasının devamında, “Alibeyköyspor çok güçlü bir camiadır. Kolay kolay da sırtı yere gelmez… Geçtiğimiz yıl yaşadığımız maddi sorunların üstesinden çabuk geldik. Bu sezon için iddialı bir kadro kurduk ve hedefimizi önce Bölgesel Amatör Ligde sonra da 3. Lig olarak belirledik. 3 haftada galibiyet alamadık diye bu iddiamızdan vazgeçmiş değiliz. Aksine daha da hırslandık ve transfer edilen futbolcularla şimdi daha güçlü hale geldik” şeklinde konuştu.

“Klasman Hakemlerini istiyoruz”
Takımın başındaki Ertuğrul Yiğit’in işini layıkıyla yapan çalışkan, güvenilir ve başarılı bir teknik adam olduğuna vurgu yapan Ateş, “Bu hafta oynayacağımız Yeniköyspor maçı bizim için hayati önem arz ediyor. Bu maçta Hakem hatası istemiyoruz. Bu sezon kiminle konuşsak Hakemlerden dertli, bizim de maçlarımızda Hakem hataları oldu. Takımlar çok ciddi bütçeler ile yola çıkıyor, Hakemlerin de özenle seçilerek maçlara atanması gerekir. Biz, maçlarımıza tecrübeli Klasman Hakemlerini istiyoruz. Acemice hata yapan Hakemleri istemiyoruz” ifadelerini kullandı.

Yönetim olarak çok gayret gösterdiklerini ve futbolculara verilen sözlerin günü güne gerçekleştirildiğini ifade eden Ateş, “Bu haftadan itibaren çıkışımız başlar ve ligde kolay puan bırakmayız” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al