Ateş: Takımımıza güveniyoruz

11.09.2017
A+
A-
Ateş: Takımımıza güveniyoruz

Genel Sekreterimiz Birol Ateş, son günlerde yaşanan bazı gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Genel Sekreterimiz Birol Ateş’in amatör futbol haber sitelerinden www.amatorlig.net’e yaptığı açıklamanın tam metni şu şekilde:

Geçtiğimiz sezon harika bir sezon geçirip sezonu şampiyon tamamlayarak 6 sezonun ardından yeniden Bölgesel Amatör Lige yükselen Alibeyköyspor zorlu bir süreçten geçiyor.

Sezon başında takımın başına Teknik Direktör Zeki Ersoy’u getiren turuncu mavililer kısıtlı bütçeye rağmen takımı kurup çalışmalara başladı.

Oynadığı 8 hazırlık maçının sadece birini kazanan, üçünde berabere kalıp dördünde rakiplerine yenilen Alibeyköyspor’un Genel Sekreteri Birol Ateş, yaşanan bunca olumsuzluğa rağmen takımdan umutlu.

“Zeki Ersoy’un doğru seçim olduğunu görüyoruz”
Sezon başından Teknik Direktör Zeki Ersoy’u takımın başına getirerek çok önemli ve doğru bir karar verdiklerini gördüklerini belirten Ateş, “Alibeyköyspor büyük bir camia. Sezon başından bu yana maddi anlamda bazı sıkıntılar yaşadık. Hatta Kulübü bizden daha iyi yönetebileceğini iddia eden kişi veya kişilere koltuğu devredebileceğimizi söyledik. Fakat yönetime kimse talip olmayınca bizler yine canhıraş bir şekilde işimize koyulduk ve takımımızı kurmak için çalışmalarımızı yürüttük.

“Oyuncu grubumuza güveniyoruz”
Sezon başından beri Alibeyköyspor’da oynamak için onlarca futbolcudan talep geldi. Birçok oyuncunun başvurması üzerine seçme ve bir çok deneme antrenmanı yaptık. Öte yandan Hocamız Zeki Ersoy’un istediği oyuncularla anlaşma sağlamaya çalıştık. Görüştüğümüz bazı oyuncuları bütçemiz nedeniyle transfer edemedik fakat transferini gerçekleştirdiğimiz oyunculardan memnunuz. Paradan çok, başarılı olmak ve futbol oynamayı düşünen futbolcularla anlaştık. Yaptığımız hazırlık maçlarında aldığımız sonuçların iyi olmadığını kabul ediyorum. Fakat önümüzde daha 20 gün var. Takımımıza katılan ve henüz maça çıkmayan oyuncularımız var. Sezon öncesinde yaptığımız bu maçlarda eksiklerimizi görüp yapacağımız transferlerle eksiklerimizi giderme gayreti içerisindeyiz. Şu anda kadromuzdaki bütün oyuncularımıza güvenimiz sonsuz. Lig başladığında taraftarımızın karşısına iyi bir takım olarak çıkacağız.” dedi.

“Camiamız rahat olsun, düzlüğe çıkacağız”
Camiada bazı olumsuz düşünceler olduğunu gördüğünü belirten tecrübeli yönetici, “Alibeyköy camiasında bazı insanların hazırlık maçlarının ardından karamsarlığa kapıldığını ve etrafına da bu kötü enerjiyi taşıdığını görüyorum. Camiamızın gönlü rahat olsun, ne kadar zorlansak da bu işin altından kalkacağız.” dedi.

“20 Eylül’de olağanüstü kongre var”
Dışarıdan konuşmanın kolay olduğunun altını çizen Ateş, “Dışarıdan eleştiri yapmak ve yönetimi yıpratmak işin kolay kısmı. Zor olan ise, bir liste oluşturup kulübe gelip yönetime talip olmak. 20 Eylül 2017 Çarşamba günü saat 19.00’da Alibeyköy Spor Kulübü Lokali’nde olağanüstü kongre yapacağız. Yönetime talip olmak isteyen herkesi kongreye bekliyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Alibeyköyspor’un yaptığı hazırlık maçları
Alibeyköyspor 4-4 Mahmutbeyspor
Alibeyköyspor 4-2 Kurtköyspor
Alibeyköyspor 2-2 Irmakspor
Alibeyköyspor 1-2 Kuştepespor
Uzunköprüspor 2-1 Alibeyköyspor
Lübnan U19 Milli Takımı 1-1 Alibeyköyspor
Alibeyköyspor 2-5 Çayırovaspor
Alibeyköyspor 0-2 Çıksalınspor

alibeykoyspor-sponsorlari

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al