Başkanımız Ali Zengin açıklamalarda bulundu

29.01.2013
A+
A-
Başkanımız Ali Zengin açıklamalarda bulundu

Alibeyköy Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Zengin kulüp gündemi ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.“Kadromuz iyidi fakat sezona iyi başlayamadık”
Başkanımız Sayın Ali Zengin yaptığı açıklamada, “sezon başına geçte olsa kaliteli bir kadro kurarak başladık. İlk 7 hafta işler yolunda gitmedi ve maalesef Teknik Direktörümüz Süleyman Yaşar İçli ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Ardından şu andaki Teknik Direktörümüz Metin Aydemir’i takımın başına getirdik ve toparlandı. İlerleyen haftalarda tekrar eden bazı sorunlar nedeni ile yine istediğimiz puanları alamadık ve şu anda maalesef ilk ikiye girme şansımız kalmadı.

“Önümüzdeki senenin planlamasını yapıyoruz”
İlk iki iddiamız kalmayınca sezona beraber başladığımız, Ozan Yörükcü, Bülent Aygündüz, Sinan Koç, Özgür Dişli, Metin Şirin, Ferhat Aşık, Muhammet Altunay, Murat Akar ve Samed Ali Uğur ile yollarımızı ayırdık. Bundan sonraki dört maçımıza U19 ağırlıklı kadrolar ile çıkacağız. Geçtiğimiz üç maç ve önümüzdeki dört maçta önümüzdeki yıl A Takımımızda oynayabilecek olan genç futbolcularımızı gözlemleyeceğiz. Onlar da bu fırsatı iyi değerlendirip önümüzdeki yıl A Takıma girebilmek adına çaba göstereceklerini düşünüyorum. Şu anda takip ettiğimiz birçok oyuncu var. Hedefimiz önümüzdeki yılın takımını kurup amatör liglerde şampiyon olarak eski günlerdeki gibi profesyonel liglerde boy göstermek” dedi.

“Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasın”
Son olarak taraftarlara seslenen Başkanımız, “Onların desteği bizim için çok önemli. Olay çıkartmadan sadece takımımızı desteklemelerini ve her zaman yanımızda olmalarını istiyoruz. Bu konuda taraftarlarımıza güveniyorum. Bizi yalnız bırakmayacaklardır.” dedi.

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al