Başkanımız Ali Zengin’den teşekkür mesajı

11.05.2012
A+
A-
Başkanımız Ali Zengin’den teşekkür mesajı

Başkanımız Sayın Ali Zengin geride bıraktığımız 2011-2012 sezonunun ardından bir değerlendirme ve teşekkür mesajı yayınladı.
Başkanımız Sayın Ali Zengin, yaptığı açıklamada “2011-2012 sezonu başında büyük bir heyecan ve coşku ile Alibeyköy Spor Kulübü Yönetimini kurduğumuzda hedefimiz kötü geçen son ilk sezonun izlerini silmek, Alibeyköy Spor Kulübünü hak ettiği yer olan Profesyonel Liglere çıkartmaktı.

Bu doğrultuda teknik ekip ve futbolcu kadrosunu kurduk ve çalışmalara başladık. Geçmiş yönetimden kalan büyük sıkıntılarla adeta boğuşarak Süper Amatör Lig 2. gurubu 24 maç sonunda 2. bitirerek Klasman Gurubuna kalmayı başardık.

Klasman gurubunda da sakatlıklar ve büyük şanssızlıklara rağmen 14 maçın sonunda gerekli dereceyi alarak Bölgesel Amatör Lige çıkabilmek için Play-Out oynamaya hak kazandık. Bölgesel Amatör Lige çıkabilmek için oynadığımız son maçı Beykoz 1908’e 2-0 kaybederek maalesef bir üst lige çıkma hedefimizi gerçekleştiremedik.

Bu sezon son maçta hedefimize ulaşma şansını kaybettik. İnşallah bu yılki tecrübelerimizle seneye tüm camiamızın desteği ile şanlı Alibeyköysporumuzu Bölgesel Amatör Lige çıkartacağız.

Sezon başında ya da sonradan aramıza katılan tüm çalışma arkadaşlarımıza, yönetim kurulundaki tüm çalışma arkadaşlarıma, kulüp çalışlanlarına, teknik heyetimize, futbolcularımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu meşakkatli yolculukta bizlere destek olan Eyüp Kaymakamı Sayın Osman Kaymak, Eyüp Belediye Başkanı Sayın İsmail Kavuncu, Alibeyköy Şehin Atıf Ödül Karakol Şube Sorumlusu Başkomiser Sayın Vedat İşleyen, Eyüp Spor Kulübü Başkanı Sayın Şevket Sever, Eyüp Rizeliler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Yazıcı’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

Ayrıca sponsorlarımız olan Gümüştaş Beton, Tüylüoğlu İnşaat, Demircioğlu İnşaat, Taştan İnşaat, Ağaoğlu İnşaat, Gürsoy İnşaat, Akro Yapı, Ondo Dürüm, Kuk Fırın, Santa Vita Gıda ve diğer sponsorlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.

Ayrıca sezon başından bu yana Alibeyköy Spor Kulübünün Kurumsal anlamda sesini tüm Dünya’ya duyuran resmi internet sitemiz www.alibeykoyspor.com , resmi Twitter sayfamız http://twitter.com/AlibeykoySK , ve resmi Facebook sayfamız www.facebook.com/Alibeykoysporkulubu sayfalarının yöneticisi Sayın Selim Demirer’e teşekkürlerimi sunuyorum.

Son olarak büyük Alibeyköyspor taraftarına da bizleri sezon başından beri yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum. Bizim en büyük dayanağımız olan taraftarlarımız bizi desteklemeye devam etsinler. Önümüzdeki sezon da sayılarını artırarak bizlerin yanımızda olmalarını istiyorum” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al