Başkanımız Muammer Saka gündemi değerlendirdi

09.07.2019
A+
A-
Başkanımız Muammer Saka gündemi değerlendirdi

Başkanımız Muammer Saka Alibeyköysporumuzla ilgili merak edilen bazı konulara açıklık getirdi.

2019-2020 sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek takımımızla ilgili yeni bir yapılanma sürecinde olduğumuzu ifade eden başkanımızın açıklamaları şu şekilde:

Yönetim olarak işimizin başındayız
2019-2020 sezonu çalışmaları için yönetim kurulumuzla sürekli olarak istişare halindeyiz. Daha güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmek, Alibeyköysporumuzu yeniden profesyonel liglere taşımak için yönetim olarak işimizin başındayız. Bu sezon sportif olarak başarılı olamasak da geçtiğimiz 10 yılı kapsayan 6 Milyon(Eski parayla 6 Trilyon) Liralık bir borcu ödeyerek kulübümüzü çok önemli bir yükten kurtardık.

Kadro planlamamızı yapıyoruz
Yönetim olarak kadro planlamasını tamamladık sayılır. Görüştüğümüz çok kıymetli teknik direktörler var. Kısa süre içerisinde yeni teknik direktörümüzle anlaşma sağlayıp geçen sezon kadromuza kattığımız ve halen sözleşmeleri süren oyuncu kadromuz üzerinde görüş alış verişinde bulunup kadromuzu şekillendireceğiz. Gidecek ve kalacak oyuncularla ilgili nihai kararımızı teknik direktörümüzle birlikte verip transfer çalışmalarına başlayacağız.

Camiamızın içi rahat olsun
Uzun zamandır bir açıklama yapmadığımız için camiamızın karamsarlığa kapıldığını görüyorum. Yönetim olarak işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz. Önümüzdeki haftadan sonra transferlerimizi açıklayabileceğimizi tahmin ediyorum. Daha güçlü bir Alibeyköyspor için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al