Bazı ligler iptal edildi, bazı ligler seyircisiz oynanacak

13.03.2020
A+
A-
Bazı ligler iptal edildi, bazı ligler seyircisiz oynanacak

Yeni tip Koronavirüs (COVID-19) tedbirleri ile ilgili toplanan TFF Yönetim Kurulu amatör futbolla ilgili aşağıda belirtilen kararları aldı.

1-) Bölgesel Amatör Lig (BAL) müsabakaları statüde belirtilen haliyle oynanmaya devam edilecektir. Bu müsabakalar seyircisiz olarak oynanacak olup, tribünlere kesinlikle seyirci alınmayacaktır. Her iki takımın en fazla 15 yönetici ile 18’e yazılmayan 5 yedek futbolcusu tribünlere alınacaktır.

2-) İllerde büyükler kategorisinde yerel olarak oynanan Süper Amatör, 1. ve 2. Amatör ligler ile 19 1. ve U19 2. Amatör ligler oynanmaya devam edecek olup bu müsabakalar seyircisiz oynanacaktır. Bu müsabakalara kaç yönetici gireceği Futbol İl Temsilcilikleri tarafından belirlenecek.

3-) U17, U16, U15, U14, U13, U12 ve U11 kategorilerinde altyapı liglerinin tamamında yerel müsabakalar oynanmayacak.

4-) U19, U17, U16, U15 ve U14 kategorilerinde Türkiye Şampiyonaları bu sezon yapılmayacak. Deplasmanlı olarak oynanacak olan U14 ve U13 Altyapı Gelişim ligleri bu sezon oynanmayacak.

5-) Yukarıda belirtilen kararlar 14 Mart 2020 tarihinden geçerli olmak üzere uygulanacak olup ileriki tarihlerde yeni bir gelişme olduğu taktirde sizlerle paylaşılacak.

A Takım ve U19 takım maçlarımız seyircisiz oynanacak
Böylelikle Alibeyköysporumuzun Bölgesel Amatör Lig 11. Grupta oynayacağı Bozcaadaspor, Çengelköyspor, Lülerburgazspor, Ortaköyspor ve Karamürselspor maçları seyircisiz oynanacak. Öte yandan U19/1 Ligi 4. Grupta mücadele eden takımımızın maçları da seyircisiz oynanacak. Şampiyon olarak Türkiye Kupasına katılmaya hak kazanan U17 takımımızın maçları ise şampiyona iptal edildiği için oynanmayacak. Ayrıca U11 ve U13 takımlarımızın maçları da iptal edildi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al