Birlik ve Beraberlik Gecemiz büyük bir katılımla gerçekleşti

18.01.2015
A+
A-
Birlik ve Beraberlik Gecemiz büyük bir katılımla gerçekleşti

İstanbul’un Süper Amatör Ligdeki köklü kulüplerinden Alibeyköyspor’un her yıl yaptığı “Birlik Beraberlik ve Dayanışma Gecesi” İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin Topkapı’daki 1453 Panoroma Salonu’nda büyük bir katılımla yapıldı.

1000’i aşkın davetlinin katıldığı geceye çok sayıda siyasetçi, spor adamı, sivil toplum derneği yöneticisi katıldı.

Star FM’in meşhur sunucusu Serkan Lama’nın sunuculuğunu yaptığı gecede ünlü sanatçı Murat Kurşun da şarkı ve türküleri ile konukları coşturdu.

Gecedeki ilk konuşmayı Alibeyköyspor Başkanı Ali Zengin yaptı. Özenle hazırlanan slayt gösterileri ve video destekli sunum yapan Zengin, konuşmasında Alibeyköyspor hakkında bilgi verdi. Alibeyköyspor’u en hızlı şekilde üst liglere taşımak için ellerinden geleni yapacakları bildirdi. Konuşmasının sonunda misafirlere geldikleri için teşekkür eden Başkan Zengin, yönetim kurulunu sahneye çağırarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sonrasında kürsüye gelen Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın konuşmasında “Eyüp ve Alibeyköy ilçemizin iki lokomotif takımı her ikisi de bizim için aynı. Küçükken Alibeyköyspor maçlarına çok gittim. Belelediye olarak Alibeyköyspor için her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Daha sonra kürsüye gelen İstanbul Milletvekili ve TBMM Dopingle Mücadele Başkanı Osman Aşkın Bak konuşmasından spor ve spor kulüpçülüğünün öneminden bahsetti ve spora yönetici olarak hizmet edenlerin çok büyük bir saygı görmesi gerektiğini vurguladı.

Son konuşmayı Ak parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç yaptı. Aykaç yaptığı açıklamada kendisinin de Alibeyköylü olduğunu ve desteklerinin sonuna kadar devam edeceğini söyledi.

Geceye katılarak Alibeyköyspor’u bu mutlu gününde onurlandıranlar; Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, MHP Eyüp İlçe Başkanı Halil Feyizoğlu, CHP Eyüp İlçe Başkanı Sinan Akçiçek, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şeker, Yeni Malatyaspor Kulübü Asbaşkanı Nusret Öncü ve Yönetim Kurulu, Büyük Osmanlı Sosyal Yardımlaşma Dernek Başkanı Bayram Demir, Alibeyköy Haliç Hospital Müdürü Necmi Pamuk ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Öztürk, Selvispor ve Alka İnşaat Başkanı Yahya Dediş, MHP İstanbul il Başkan Yard Müjdat Öztürk, Chp Milletvekili Adayı Cengiz Alp, Akşemsettin Mahalle Muhtarı Hakan Demir, Rami Muhtarı Gürol Birkardeşler, Düğmeciler Muhtarı Kazım Sarı, Eyüp Merkez İzzet Özkan,Alibeyköy Merkez Muhtarı Firdevs Kuş, Pirinçi Muhtarı Recep Yıldız , Çiftalan Muhatarı Harun Gürhanel, Kemerburgaz Muhtarı Gürkan Yılmaz, İstanbul Özel Halk Otobüsleri Genel Müdürü Murat Yeşilyurt ve Yönetim Kurulu Üyesi Özcan Yıldız, Tokat Merkez Akbelen Kültür Dayanışma Derneği Başkanı İsa Özalp, Eyüp Kulüpler Birliği Başkanı Yahya Sünnetçi ve Ekibi, Güzeltepespor Başkanı Murat Çelik, Eyüp Spor Taraftarlar Derneği Başkan Yard. Serkan Uslu, Alibeyköy Parsellerspor Yönetimi, Eyüp Çırçır İmarspor Başkanı Ali Değirmencioğlu, Eyüp Rizeliler Dernek Başkanı Mehmet Yazıcı, MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Birol Gür, CHP Eyüp Meclis Üyesi İsmail Altuntaş, Tüm Balkanlılar Dernek Başkanı Muhsin Şarko, Gostivarlılar Dernek Başkanı Vekili Cengiz Çup, Öz Alibeyköy Yönetiminden İsa Kılıç, Ulasal ve Yerel Basından Fox Tv, Tek Rumeli Tv, Eyüp Güncel Haber, Yerel Futbol.com, Haber Eyüp, Etkin Haber, Amatörün Dünyası, Alternatif Haber, Gazeteses Gazeteleri de hazır bulundu.

İşlerin yoğunluğu nedeniyle geceye gelemeyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Gençlik Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İASKF Genel Sekteri Ali Tanrıyaşükür, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Maltepe Belediye Başkanı Kadir Kılıç, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, Eyüpspor Başkanı Ali Recep Kızıltepe telgraf çekerek tebrik etti.

Geceye katılamayan, TFF istanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu, İASKF Başkanı Ali Düşmez ve bir çok kulüp takımı çiçek ve çelenk gönderdi.

Coşkulu gece çekilişin ardından sona erdi.

Daha fazla fotoğrafa ulaşmak için lütfen TIKLAYINIZ

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al