Borçlarımızı ödüyoruz

17.04.2016
A+
A-
Borçlarımızı ödüyoruz

2015 Aralık ayı sonlarında, 1985-2015 yılları arası dönemde yapılmayan ödemeler nedeniyle Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan trilyonu aşan bir borç ile karşı karşıya kalan Alibeyköysporumuzda Yönetim bir toplantı düzenlemişti.

Alibeyköyspor Başkanı Sayın Ali Zengin ve eski Başkanlardan Emin Atmaca’nın da aralarında olduğu 60 kişiye gelen ödeme emri ve bazı yöneticilere gelen haciz ilamı nedeniyle turuncu-mavililer zor günler geçiriyorlardı. Yapılan planlama ile 447 bin TL’ye indirilen borcu ödemek için Osmanlı Sosyal Tesisleri’nde bir toplantı tertiplenmiş, bir çok eski başkan ve yönetici belli miktarlarda ödeme taahhüdünde bulunmuştu. Borçların üçte ikisinin ödendiğini bildiren Başkanımız Sayın Ali Zengin bazı açıklamalarda bulundu.

SGK borçlarından sonra sıra Maliye borçlarında
Sayın Ali Zengin yaptığı açıklamada, başta Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a, eski başkan ve yöneticilere ve Alibeyköylü iş adamlarına teşekkür ederek SGK borçlarının üçte ikisinin ödendiğini, kalan üçte birlik kısmın da yapılandırıldığını ve önümüzdeki aylarda ödemenin yapılarak SGK’ya olan borcun tamamının ödeneceğini belirtti.


tinnitus kezelés https://habeascorpus.hu/ nyilván gyalog

Turuncu-mavili ekibin başkanı SGK borçlarının bitmesinin ardından da Maliye’ye olan borçların ele alınacağını ve bu borçların yapılandırılıp ödeneceğini söyledi.

“Borçlar bittiğinde sportif başarıya odaklanmak daha kolay olacak”
Sayın Ali Zengin son olarak “Alibeyköysporumuzun geçmişten kalan tüm borçlarını ödemek için geçtiğimiz yılın sonunda Eyüp Kaymakamımız Sayın Adbullah Dölek, Eyüp Belediye Başkanımız Sayın Remzi Aydın ve eski başkan ve yöneticilerimizle birlikte toplantılar yaptık ve çok şükür ki SGK borçlarının çoğunu ödedik. Kalan SGK borçlarını ödedikten sonra da Maliye’ye olan borçlarımızı ödeyip kulübümüzü borçsuz bir şekilde yöneteceğiz inşallah. Çalışmalarımızda bizlere destek olan Eyüp Kaymakamımız Sayın Adbullah Dölek, Eyüp Belediye Başkanımız Sayın Remzi Aydın ve eski başkan ve yöneticilerimize tekrar teşekkür ediyorum. Borç defterlerini kapattıktan sonra sportif olarak başarıya daha kolay odaklanacağımızı düşünüyorum. İnşallah arzuladığımız Alibeyköyspor’u önümüzdeki yıldan itibaren yeniden inşa edeceğiz” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al