Doğancan Demirci Beşiktaş’ta

04.02.2013
A+
A-
Doğancan Demirci Beşiktaş’ta

Başarılı genç kalecimiz Doğancan Demirci Beşiktaş’a transfer oldu.
Alibeyköysporumuz “büyük kulüplere” futbolcu göndermeye devam ediyor. Daha önceden de Okan Koç, Uğur Boral ve Oktay Delibalta gibi oyuncuları büyük kulüplere gönderen Alibeyköysporumuz son olarak gen Kaleci Doğancan Demirci’yi siyah-beyaz’lı ekibe gönderdi.

Alibeyköy Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Zengin yaptığı açıklamada “Alibeyköyspor olarak hedeflerimizden birisi de futbolcu yetiştirip dört büyük kulübe göndermektir. Bu yıl da bu geleneği bozmadık ve Doğancan Demirci’yi Beşiktaş’a gönderdik. Herkese hayırlı olsun” dedi.

Doğancan Demirci Kimdir? 1 Mart 1994’te İstanbul’da doğan Doğancan Demirci, futbola 2007’de Kasımpaşa’da başladı. Dört yıl Kasımpaşa’da oyndıktan sonra 2011’de Alibeyköyspor’a transfer oldu. Yaşı henüz 17 olmasına rağmen Alibeyköyspor A Takım ile maçlara çıkan ve kaleyi kimseye kaptırmayan Doğancan Demirci’yi Beşiktaş uzun zamandır takip ediyordu.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al