cipralex satın allyrica satın alritalin satın alxanax satın alzaldiar fiyati


Depresyon için doğal ilaçlar atarax satın al göz seğirmesi tedavisi
artrit tedavisi lorazepam satın al konjonktivit tedavisi
kulak ağrısına çare mi paxera satın al müshil
Patatesler dahil değildir. selectra satın al satın almak
akne tedavisi zedprex satın al gıda zehirlenmesini tedavi etmek

Eski futbolcularımızı misafir ettik

06.11.2018
A+
A-
Eski futbolcularımızı misafir ettik

Alibeyköysporumuzda sahamızda oynanan Osmaniyespor FK maçı öncesinde kulübümüzde geçmiş yıllarda futbol oynamış olan bazı isimlere plaket verildi.

Kulübümüzün organize ettiği etkinlikte Başkanımız Muammer Saka, Başkan Vekilimiz Ali Zengin, Başkan Yardımcımız Kamil Bahçenli, Yöneticilerimiz Zafer Kuriş ve Hayrettin Yazıcı bazı eski futbolcularımıza plaket takdim etti.

Başkanımız Muammer Saka Rıza Usta’ya, Başkan Vekilimiz Ali Zengin Tayyar Güven’e, Başkan Yardımcımız Kamil Bahçenli Sefer Karaer’e Yönetim Kurulu Üyemiz Zafer Kuriş Ali Seçkin’e, bir diğer Yönetim Kurulu Üyemiz Hayrettin Yazıcı da Kemal Mercan’a plaketlerini takdim etti.

Oldukça duygulu anlar yaşayan eski futbolcularımız, yapılan jestten ötürü çok mutlu olduklarını belirterek Başkanımız Muammer Saka ve Yönetim Kurulumuza yapılan etkinlikten dolayı teşekkür ettiler.

Başkanımız Muammer Saka da etkinliğin ardından yaptığı açıklamada bu etkinliğin süreceğini belirtirken, “Hedefimiz her iç saha maçından önce kulübümüze geçmiş yıllarda hizmet etmiş olan futbolcu büyüklerimizi anıp onlara unutulmadıklarını hissettirmek” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.