Eski futbolcularımızı misafir ettik

06.11.2018
A+
A-
Eski futbolcularımızı misafir ettik

Alibeyköysporumuzda sahamızda oynanan Osmaniyespor FK maçı öncesinde kulübümüzde geçmiş yıllarda futbol oynamış olan bazı isimlere plaket verildi.

Kulübümüzün organize ettiği etkinlikte Başkanımız Muammer Saka, Başkan Vekilimiz Ali Zengin, Başkan Yardımcımız Kamil Bahçenli, Yöneticilerimiz Zafer Kuriş ve Hayrettin Yazıcı bazı eski futbolcularımıza plaket takdim etti.

Başkanımız Muammer Saka Rıza Usta’ya, Başkan Vekilimiz Ali Zengin Tayyar Güven’e, Başkan Yardımcımız Kamil Bahçenli Sefer Karaer’e Yönetim Kurulu Üyemiz Zafer Kuriş Ali Seçkin’e, bir diğer Yönetim Kurulu Üyemiz Hayrettin Yazıcı da Kemal Mercan’a plaketlerini takdim etti.

Oldukça duygulu anlar yaşayan eski futbolcularımız, yapılan jestten ötürü çok mutlu olduklarını belirterek Başkanımız Muammer Saka ve Yönetim Kurulumuza yapılan etkinlikten dolayı teşekkür ettiler.

Başkanımız Muammer Saka da etkinliğin ardından yaptığı açıklamada bu etkinliğin süreceğini belirtirken, “Hedefimiz her iç saha maçından önce kulübümüze geçmiş yıllarda hizmet etmiş olan futbolcu büyüklerimizi anıp onlara unutulmadıklarını hissettirmek” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al