Eyüpsultan’a kulüplerine malzeme desteği

01.12.2017
A+
A-
Eyüpsultan’a kulüplerine malzeme desteği

Eyüpsultan Kulüpler Birliği ve Eyüpsultan Belediyesi Eyüpsultan’daki amatör kulüplere nakdi yardım ve malzeme yardımı yaptı.

Eyüpsultan Kulüpler Birliği kulüplere malzeme yardımında bulunurken Eyüpsultan Belediyesi kulüplerin altyapılarda gösterdikleri başarılara göre para yardımında bulundu. Ayrıca Eyüpsultan İlçesinde görevli sağlık görevlilerine de sağlık çantası seti verildi.

Geceye Başkanımız Ali Zengin ve yöneticilerimiz katılarak altyapı takımlarımızla birlikte sahnede fotoğraf çektirdi.

Eyüpsultan Belediyesi’nin Silahtarağa’daki tesislerinde yapılan törene Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan Kulüpler Birliği Başkanı Metin Çırpan ev sahipliği yaparken İlçe Spor Müdürü Selahattin Temiz, İSKİ Eyüp Şube Müdürü Abdüsselam Altunkaynak, Eyüp Muhtarlar Birliği Başkanı Gürol Birkardeşler ve bir çok mahalle muhtarı, Eyüp Kızılay Şube Başkanı Abit Tüfekci, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgür, Tüm Balkanlılar Derneği Başkanı Ayman Şener, Eyüpsultan’daki kulüplerin başkanları ve bir çok sivil toplum örgütü temsilcisi katıldı.

alibeykoyspor-sponsorlari

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al