Futbolcularımızın ağzından şampiyonluk hikayemiz – Emrah Karabul

06.05.2017
A+
A-
Futbolcularımızın ağzından şampiyonluk hikayemiz – Emrah Karabul

6 sezon sonra şampiyonluk ipini göğüsleyen Alibeyköysporumuzun şampiyonluk hikayesini futbolcularımızdan dinledik.

Yazı dizimizin beşinci konuğu orta saha oyuncularımızdan Emrah Karabul.

– Alibeyköyspor’u 6 sezon sonra şampiyon yaptınız. Neler söyleyeceksin?
Alibeyköyspor’u 6 sezon sonra Şampiyon yaptık evet. Mutluyuz, içimiz de rahat. İşimizi hakkıyla yerine getirdiğimiz için sezon başından beri çalışan hocalarımız arkadaşlarımız ve sonradan katılan arkadaşlarla beraber bütün olarak tam anlamıyla takım olduğumuz için çalışmamızın karşılığını aldık. Önce gruptan çıkarak sonra da play-offu lider tamamlayarak sezonu Bölgesel Amatör Lige çıkarak bitirdik

– Unutamadığın maç?
– Paşabahçespor’u 4-3 yendiğimiz maç.

– En çok sevindiğin maç hangisiydi?
Normal sezonun son maçında sahamızda 2-1 kazandığımız Beyoğlu Yeniçarşıspor maçı.

–  En çok üzüldüğün maç?
En çok üzüldüğüm maç, Arnavutköy Belediyespor maçı.  İyi oynayıp üstün oynadığımız maçta şanssız bir şekilde 2-2 berabere bitmişti.

– Takımı şampiyon yapan en önemli şey neydi?
 Bizi şampiyon yapan en önemli şey birlik, beraberlik ve takımdaşlığımız oldu.

– Şampiyon olacağınıza hangi maçtan sonra inandın?
 Play-offa çıkacağımıza deplasmanda İstanbul Mesudiyespor’u 1-0 yendiğimiz maçtan sonra inandık. Play-offta şampiyon olacağımıza ise play-offa kaldığımız Beyoğlu Yeniçarşıspor maçıyla play-offlar başlamadan takım olarak inanmıştık. Başaracağımızı biliyorduk.

– Normal sezonun son maçı olan Beyoğlu Yeniçarşıspor maçında tribünler doldu taştı ve müthiş bir ambians oldu. Taraftarlar hakkında ne söylemek istersin?
 Taraftarımız sağ olsun o gün çok güzel anlar yaşattı bize. İtici güç oldu bizim için. Onlar tribünde, biz saha içinde elimizden geleni yaparak maçı kazandık.

– Teknik Ekip için neler söylemek istersin?
 Teknik ekip ayrı parantez açmalıyız. Önce ağabeylik yaparak, sonra hocalık yaparak takım olmamıza büyük katkı sağladılar. Bir ekip ruhuyla çalışmamızda çok emekleri var. Basta Ertuğrul hocamız olmak üzere Hüseyin hocamız ve Emin hocamıza takım arkadaşlarım adına tekrar teşekkür ederim.

– Takım arkadaşlarından enlerin kimler? En komik, en çalışkan, en karizmatik, en obur kimler?
  Takımın en komiği Muhammed Gültaşlar. En çalışkanları Mehmet Akif Koçak ve Ramazan Aydın. En şakacı Cihan Tok. En karizmatik Cüneyt Kaba. En sakar ise Selim Gödebil.

– Son olarak neler söylemek istersin?
  Sezon boyunca ekip olarak iyi çalıştık ve sonunda meyvesini aldık. Ligi şampiyon bitirip üst lige çıktık. İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur. Alibeyköyspor camiası için de bir başlangıç olur ve takım daha üst liglere çıkar. Son olarak şampiyonluk yolunda bizlere destek olan herkese takım arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al