Futbolcularımızın ağzından şampiyonluk hikayemiz – Fatih Keş

05.05.2017
A+
A-
Futbolcularımızın ağzından şampiyonluk hikayemiz – Fatih Keş

6 sezon sonra şampiyonluk ipini göğüsleyen Alibeyköysporumuzun şampiyonluk hikayesini futbolcularımızdan dinledik.

Yazı dizimizin dördüncü konuğu sezona forvet olarak başlayıp daha sonra defansif orta saha oyuncusu olarak görev yapan Fatih Keş.

– Alibeyköyspor’u 6 sezon sonra şampiyon yaptınız. Neler söyleyeceksin?
İnanarak çalışmanın adını şampiyonluk koymuşlar bizde bunu yaptık. Bütünlüğümüzü hiç bir zaman bozmadık aksine her zorlukta daha fazla göğüs gererek dik durduk. Allah şampiyon olmayı bizlere nasip etti ve sonuç olarak bize yakışanı yaptık.

– Unutamadığın maç?
– Paşabahçespor’u 4-3 yendiğimiz maç müthişti, unutamam.

– En çok sevindiğin maç hangisiydi?
Deplasmandaki 1-0 yendiğimiz İstanbul Mesudiyespor maçı dönüm noktamız olmuştu ve çok sevinmiştik.

–  En çok üzüldüğün maç?
Deplasmanda 2-0 yenildiğimiz Yeşilköyspor maçı.

– Takımı şampiyon yapan en önemli şey neydi?
 Takım olabilmek, birlik beraberlik ve iyi niyet.

– Şampiyon olacağınıza hangi maçtan sonra inandın?
 2-0 yendiğimiz Davutpaşaspor maçı. İyi oyun ve galibiyet bizi ateşlemişti.

– Normal sezonun son maçı olan Beyoğlu Yeniçarşıspor maçında tribünler doldu taştı ve müthiş bir ambians oldu. Taraftarlar hakkında ne söylemek istersin?
 Taraftarımız her zaman yanımızda oldu. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Beyoğlu Yeniçarşıspor maçında müthiş bir ambians vardı onların da desteğiyle şampiyonluğu göğüsledik.

– Teknik Ekip için neler söylemek istersin?
 Teknik ekip için aslında söylenecek çok şey var. Hepsi çok güzel ve karakterli insanlar. Buralara gelmemizdeki en büyük pay, kendilerini ne kadar gizleseler de onlarındır. Bizler sadece onların gösterdikleri yolu takip ettik. Bizler için sadece hoca değiller. Hepsine çok teşekkür ederim.

– Takım arkadaşlarından enlerin kimler? En komik, en çalışkan, en karizmatik, en obur kimler?
  En komik Fahrettin Erdem. En çalışkan Mehmet Akif Koçak. En obur şüphesiz Fatih Köse. En karizmatik de tabiiki Gökhan Çavuş.

– Son olarak neler söylemek istersin?
  Alibeyköyspor gerçekten büyük bir camia. Umarım hak ettiği yerlere gelir. Taşın altına elini koyan ve arka planda olup görünmeyen herkesten de Allah razı olsun.

Sizlerle bir anımı paylaşıp sözlerimi noktalamak isterim…
Hava karlıydı ve idmanımız fitness salonundaydı. Giyindik ve arabaya bindik. Yolumuz yokuştu, araba yolu çıkmadı ve bir türlü fitness salonuna gidemedik. Oradan döndük ve Belgrad Ormanı’na koşu yapmaya gitmek için yola koyulduk. Fakat yerlerde yarım metreye yakın kar var tabii. Ormana gittik. Koşu yapacağımız yerin kapısı kapalı olduğu için içeriye giremedik ve kulübe geri döndük. Koşumuzu sahada yapmaya karar verdik fakat saha zemini de aşırı karlı olduğu için sahaya giremedik. Tek çaremiz kalmıştı. Biz de onu yaptık. İdmanımızı soyunma odamızda yaptık ve o günü öyle bitirdik. Biz şampiyonluğa böyle inandık.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al