Kolgu: Taraftarımıza yönünü ileriye çeviren bir takım izlettireceğiz

08.10.2018
A+
A-
Kolgu: Taraftarımıza yönünü ileriye çeviren bir takım izlettireceğiz

Sahamızda oynadığımız ve 2-1 kazandığımız Düzcespor maçının ardından açıklamalar yapan teknik direktörümüz Önder Deniz Kolgu yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

Geldiğimizden bu yana 16-17 gün geçti. Her şeyden önce oyuncularımızı birlikte oynamaya ikna etmeye çalışıyoruz. Bugün sahada takım olma adına önemli mesajlar veren bir Alibeyköyspor vardı. Kazanılmsı gereken bir maçı kazandık. Liglerin oturacağı haftalarda, yani aşağı oynayacak takımların aşağıya, ortaya oynayacak takımların ortaya, zirveye oynayacak takımların da zirveye oynayacağı haftalarda tabii ki bu galibiyet son derece önemli takımım adına. Çünkü grubun lideriyle oynadık ve 3 puanı almayı becerdi. Yeterli mi? Asla değil. Böyle köklü bir camianın tabii ki önce sezon başından beri gelmeyen 3 puan için bugün verdiği sevinç reaksiyonu normal ama lig son derece uzun bir maraton. Dolayısıyla bizim hep birlikte iyiyi daha iyi yapıp, kötünün de hemen yarından itibaren önlemini almaya devam edeceğiz. Uzun yıllar amatör liglerde mücadele ettikten sonra tekrar profesyonel lige yükselmiş büyük bir camia fakat ligin başından gelen bu tedirginlik, yönetimi ve taraftarı açıkçası biraz tedirgin etmiş durumdaydı. Fakat en başta sayın başkan olmak üzere hemen hemen geldiğim günden beri her gün yanımda. Başkanımız bizim liderimizdir, bize verdiği destek ve inanç son derece önemlidir. Lig devam ediyor. Önümüzdeki hafta sahamızda oynayacağımız bir maç daha var. Taraftar açısından şunu söyleyeyim, Alibeyköyspor’un iç saha ya da dış saha oyun mantalitesinde çok büyük bir fark göremeyecekler. Takıma bir sistem getirmeye çalışıyoruz. Kısa zamanda bunu başarabilirsek, bu uzun periyotta asla sıkıntı yaşamayan, yönünü hep oyun içinde olduğu gibi ileriye çeviren bir takım seyrettireceğiz taraftarımıza. Tüm futbolcularımı canı gönülden tebrik ediyorum. Emek ve mücadele onların. İnşallah devam edecekler. Profesyonel oyuncular standardını korumalıdır. Haftalık değişken performanslar son derece sakıncalıdır. Futbolcularıma inancım çok yüksek. Bugünlük bu dosyayı kapattık, önümüzdeki hafta yeni bir dosya açacağız.

Teknik direktörümüz Önder Deniz Kolgu’nun açıklamaları videonun 27.07’nci dakikasında

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al