Otobüs ve kumanyalar hazırlandı

21.04.2018
A+
A-
Otobüs ve kumanyalar hazırlandı

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde 10. Grubu lider tamamlayıp Şile Yıldızspor’la 3. Lige yükselme maçı oynamaya hak kazanan Alibeyköysporumuzda tüm hazırlıklar tamamlandı.

Takımımız Bolu’daki kampını tamamlayıp bugün İstanbul’da maç gününü beklemek için kampa girerken yönetimimiz de taraftarlarımız için yaptığı hazırlıkları tamamladı.

Başkanımız Ali Zengin yaptığı açıklamada yarın öğlenleyin kulübün önüne 1.000 kişilik bir otobüs filosunun geleceğinin müjdesini verdi. Başkanımız ayrıca taraftarlarımıza yolculuk esansında ikram olarak dağıtılmak üzere kumanya da hazırlandığını belirtti.

Sıranın tüm sezon verdiğimiz emeklerinin mükafatını almaya geldiğini vurgulayan Başkanımız, “Yarın için her şey hazır. Takımımız kampını tamamlayıp maç gününü beklemeye başladı. Bizler de yönetim kurulu olarak diğer ortanizasyonlarla ilgili çalışmalarımızı tamamladı. Bundan sonra iş futbolcularımız ve taraftarlarımıza kalıyor. Taraftarlarımızın yarın stadımızın önüne gelecek olan otobüsleri doldurup Sancaktepe’ye doğru gideceğine inanıyorum. Allah yardımcımız olsun.” dedi.

Başkanımız Ali Zengin, maç biletlerinin otobüslerde dağıtılacağını söylerken, münferit olarak maça gelen taraftarlarımıza da Sancaktepe Belediyesi 15 Temmuz Stadında biletlerinin verileceğini söyledi.

sponsorlar-alibeykoyspor

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al