SGK borçlarını ödemek için yemekte bir araya geldik

23.12.2015
A+
A-
SGK borçlarını ödemek için yemekte bir araya geldik

1985 yılından bugüne kadar biriken Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan trilyonu aşan bir borç ile karşı karşıya kalan Alibeyköysporumuzda Yönetim Kurulumuz bir toplantı düzenledi.

Başkanımız Ali Zengin ve eski Başkanlarımızdan Emin Atmaca’nın da aralarında olduğu 60 kişiye gelen ödeme emri ve bazı yöneticilere gelen haciz ilamı nedeniyle takımımız zor günler geçiriyordu. Yapılan planlama ile 447 bin TL’ye indirilen borcu ödemek için Osmanlı Sosyal Tesisleri’nde bir toplantı tertiplendi.

Toplantıya, Eyüp Kaymakamı Sayın Abdullah Dölek ve Eyüp Belediye Başkanı Sayın Remzi Aydın ve Ak Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç’ın yanı sıra, turuncu-mavililerin eski Başkanları, mevcut Başkanı, eski ve yeni yöneticileri ile Eyüp ilçesindeki birkaç Kulübün Başkanları ve Alibeyköylü iş adamları da katıldılar.

Toplantıda ilk sözü alan Eyüp Kaymakamı Sayın Abdullah Dölek, Alibeyköyspor’un, çok değerli bir marka olduğuna vurgu yaptı ve özetle “manen yanınızdayız” diye konuştu.

Daha sonra söz alan Eyüp Belediye Başkanı Sayın Remzi Aydın ise bu borcun hep birlikte toplanarak ödeneceğini ve kendilerinin de Belediye olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.

Toplantıda, eski ve yeni yöneticileri de 5 bin ila 50 bin TL arasında değişen miktarlarda yardım yapma sözü verdiler.

Daha fazla fotoğrafa ulaşmak için LÜTFEN TIKLAYINIZ

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al