Transfer çalışmalarımız sürüyor

28.05.2018
A+
A-
Transfer çalışmalarımız sürüyor

Başkanımız Sayın Muammer Saka, kamuoyunda merak edilen ‘transfer’ konusunda bazı açıklamalarda bulundu.

Sayın Saka yaptığı açıklamada, “Zorlu bir sezonun ardından şampiyonluk ipini göğüsleyerek 3. Lige yükseldik. Neredeyse hiç tatil yapmadan 3. Lig için gerekli çalışmalara başladık.

“İç transferde 12 futbolcu ile yeniden anlaştık”
Öncelikle Teknik Direktörümüz Zeki Ersoy ile anlaşma sağladık. Sonrasında Hocamızın raporu doğrultusunda geçen sezonki takımımızdan Hamdi Yılmaz, Selim Gödebil, Taşkın Gökçe, Suat Mede, Yağızhan Biber, Eren Toksoy, Veysel Gökcan, Kerim Deler, Abdulkadir Cansız, İsmail Hakkı Doğan, Halil İbrahim Acar ve İbrahim Timurboğa ile önümüzdeki sezon için anlaştık.

“Dış transfer için çalışmalarımız yakında sonuçlanacak”
Teknik heyetimizin yaptığı çalışmalar doğrultusunda dış transfer çalışmalarımızın da sonuna geldik sayılır. Geçtiğimiz haftalarda Almanya’ya gittik. Orada beğendiğimiz ve prensipte anlaştığımız bazı oyuncular oldu. Öte yandan teknik heyetimiz, 3. Lig ve 2. Lig Play-Off maçlarını izleyerek bazı raporlar çıkardılar. O raporları da inceleyerek transfer çalışmalara son şeklini vereceğiz. Hedefimiz en kısa sürede kadromuzu oluşturup Temmuz ayının ortalarında başlamayı planladığımız hazırlık dönemine tam kadro girmek.

“Taraftarımız rahat olsun”
Uzun yıllar sonra mücadele edeceğimiz 3. Ligde başarılı olacağımıza hiç şüphem yok. Taraftarımız rahat olsun ve sabırla beklesin. Önümüzdeki günlerde transferlerimizi tanıtmaya başlayacağız.” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al