Transfer Komitemiz ön raporunu verdi

13.06.2013
A+
A-
Transfer Komitemiz ön raporunu verdi

Süper Amatör Ligin bu sezonun iddialı takımlarından Alibeyköyspor’un transfer komitesi yetkilileri İlker Tütüncü ve Selim Demirer, Kulüp Başkanı Ali Zengin ve İkinci Başkan Mustafa Çınar’a şimdiye kadar yapmış oldukları 9 transfer ve bundan sonra yapacakları transferlerle ilgili rapor verdi.
Şu ana kadar yaptıkları 9 transferin her birinin sistemli bir çalışmanın neticesinde yapıldığını belirten Transfer Komitesi Üyesi Selim Demirer bundan sonra da alacakları 3 yada 4 oyuncunun da isimlerinin belli olduğu titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Hafta sonuna kadar büyük ihtimalle transferi bitireceklerini belirten Demirer, maddi ve manevi anlamda kendilerine büyük destek veren Başkan Ali Zengin’e de ayrıca teşekkür etti. Demirer ayrıca tüm yönetim kuruluna transferlerle ilgili detaylı bir rapor sunacaklarını da bildirdi.

Diğer Transfer Komitesi Üyesi İlker Tütüncü’de Başkan Ali Zengin’e teşekkür ederek yapılan transferlerin her birine kefil olduğunu, her bir futbolcunun karakterli, çalışmayı seven, takım ruhuna uyumlu ve hepsinden önemlisi iyi birer insan olduklarını anlatarak bu yıl hedeflenen şampiyonluğa kesinlikle ulaşacaklarını anlattı.

İkinci Başkan Mustafa Çınar ise yaptığı açıklamada bu yıl kulüp olarak kurumsal anlamda yapmış oldukları değişikliklerin meyvelerini yavaş yavaş toplayacaklarını, bunun ilk ayağının da transfer komitesi aracılığı ile yapılan transferler olduğunu belirtti. Yapılan transfer görüşmelerinin ikisine bizzat dahil olduğunu ve komitenin futbolcularla iletişiminin gayet olumlu ve samimi olduğuna dikkat çeken Çınar, futbolcuların transfer komitesinden o pozitif enerjiyi aldıklarını bizzat gördüğünü belirtti.

Son olarak Kulüp Başkanı Ali Zengin yaptığı konuşmada başta İlker Tütüncü ve Selim Demirer’e çok teşekkür ettiğini, yaklaşık 4,5 aydır planlı ve yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve Alibeyköyspor’a ailelerinden bile fazla zaman ayırdıklarını belirtti.

Tütüncü ve Demirer’in transfer konusunda tam yetkili olduklarına dikkat çeken Zengin, istedikleri oyuncuları alabileceklerini ve şu ana kadar yapılan transferlerin o şekilde yapıldığını belirtti. Teknik Direktör Metin Aydemir ile de sürekli toplantılar yaptıklarını anlatan Zengin, bu yıl çok planlı ve yoğun çalıştıklarını, hedefleri olan şampiyonluğa kilitlenmiş durumda olduklarını belirtti. İlk etapta iyi bir kadro kurup teknik ekibe teslim etmeyi amaçladıklarını anlatan Zengin, transferin %85′ini bitirdiklerini ve önümüzdeki haftaya kadar transferi noktalayıp antrenmanları bekleyeceklerini belirtti.

Başkan Ali Zengin son olarak da Yönetim Kurulu Üyelerine verdikleri maddi ve manevi destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al