Yeni Teknik Direktörümüz Süleyman Yaşar İçli

24.06.2012
A+
A-
Yeni Teknik Direktörümüz Süleyman Yaşar İçli

Alibeyköysporumuzun yeni teknik direktörü belli oldu.
Alibeyköysporumuzu önümüzdeki yıl tecrübeli teknik adam Süleyman Yaşar İçli çalıştıracak.

4 Nisan 1944’te İstanbul’da doğan tecrübeli teknik adam antrenörlük hayatına 1991’de Ankaragücü’nde başladı. Sonraki dönemlerde profesyonel teknik direktör olarak Feriköy, Kayseri Erciyesspor, Ankaragücü, Vanspor, Gebzespor, Ayvalıkgücü, Saran Keskinspor ve Kasımpaşa’yı çalıştıran Süleyman Yaşar İçli 2009 yılında Çıksalınspor’u 2010-2011 sezonunda da Vardarspor’u çalıştırdı. Geçen sezonu dinlenerek geçiren Süleyman Yaşar İçli bu yıl takımımızın başarısı için çalışacak.

Cumartesi günü Alibeyköy Osmanlı Parkında Alibeyköy Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Zengin, yöneticilerimizden Kenan Demircioğlu, Birol Ateş, Altan Akdil, Cem Menteş ve kulüp müdürü Engin Karaçekiç’in katıldığı toplantıda sayın Süleyman Yaşar İçli ile anlaşma sağlandı.

Yönetim kurulumuz ve teknik direktörümüz Süleyman Yaşar İçli 18 Temmuz Çarşamba günü toplanıp transfer ve sezon açılışı için görüşmelerde bulunacaklar..

Yeni Teknik Direktörümüz Sayın Süleyman Yaşar İçli’ye hoşgeldiniz diyor yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al