cipralex satın allyrica satın alritalin satın alxanax satın alzaldiar fiyati


Depresyon için doğal ilaçlar atarax satın al göz seğirmesi tedavisi
artrit tedavisi lorazepam satın al konjonktivit tedavisi
kulak ağrısına çare mi paxera satın al müshil
Patatesler dahil değildir. selectra satın al satın almak
akne tedavisi zedprex satın al gıda zehirlenmesini tedavi etmek

Yönetim Kurulumuz Belediye Başkanı Deniz Köken’i ziyaret etti.

02.08.2022
A+
A-
Yönetim Kurulumuz Belediye Başkanı Deniz Köken’i ziyaret etti.

Alibeyköy Spor Kulübü Başkanımız Mehmet Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eyüp Belediye Başkanı Deniz Köken’i makamında ziyaret ederek Olağanüstü kongreden sonra ilk ziyaretini Belediye Başkanına yapmış oldu.

Ziyarette kendisine Alibeyköyspor atkısı hediye eden Alibeyköyspor heyetine teşekkür eden Belediye Başkanı Deniz Köken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Maddi ve manevi her zaman yanlarında olacağını dile getirdi.

Başkan Deniz Köken Alibeyköysporlu yöneticilerle yaptığı sohbetin devamında, gençlere ve spora yönelik gerçekleştireceği projeler hakkında bilgiler verdi.

Alibeyköyspor’un Süper Amatör lige düştüğüne üzüldüğünü dile getiren Köken, Alibeyköyspor’un bu sezondan sonra atılım yapması gerektiğini ifade ederken, Öze dönmenize çok sevindim, Kulübü sahiplenmenize çok sevindim, Alibeyköyspor’un”  üst liglere çıkacağına olan inancım tamdır, her zaman yanınızda olacağım” dedi.

Alibeyköysporumuzun Başkanı Mehmet Duman’da yaptığı konuşmada, Deniz Köken’in kendilerine gösterdiği yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.


Serkan Yıldız

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.