Yönetim ve A Takımımız yemekte buluştu

07.12.2017
A+
A-
Yönetim ve A Takımımız yemekte buluştu

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grupta liderlik koltuğunda oturan Alibeyköysporumuzda geçtiğimiz hafta yapılan yönetim kurulu revizyonunun ardından bu hafta futbolcularla tanışma yemeği yenildi.

“Şampiyonluk yolunda elimizden geleni yapacağız”
Eyüp Belediyesi Osmanlı Parkı Sosyal Tesisleri’nde yeni yöneticiler ve futbolcuların tanıştığı toplantıda yemek yendi sohbet edildi. Teknik heyet ve tüm futbolcuların katıldığı yemeğe taraftar derneği yönetimi de katıldı. Takım kaptanlarından Hamdi Yılmaz, Oğuzkaan Kıldacı ve İbrahima Niasse takım adına yöneticilere yemek organizasyonu için teşekkür ederken şampiyonluk yolunda camiadan destek beklediklerini belirttiler ve şampiyonluk yolunda ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söylediler.

Yemek sonrası yönetim kurulu toplantı yaptı
Yemeğin ardından teknik heyet ve futbolcular mekandan ayrılırken yönetim kurulumuz toplantı yaptı. Başkanımız Ali Zengin yönetim kuruluna kulübün genel durumu ile ilgili bilgi verirken yönetim kurulu üyeleri kulübün gelirlerini artırmak için çeşitli önerilerde bulundu. Oldukça verimli geçen toplantının ardından yönetim kurulu üyeleri mekandan ayrıldılar.

Daha fazla fotoğraf için TIKLAYINIZ

alibeykoyspor-sponsorlari

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al