Zengin: Tek İsteğimiz Adaletli Olsunlar

17.02.2015
A+
A-
Zengin: Tek İsteğimiz Adaletli Olsunlar

Başkanımız Sayın Ali Zengin resmi sitemize bazı açıklamalarda bulundu. Başkanımız yarın oynayacağımızı Vefaspor maçı öncesinde hakem hatalarından endişe duyduğunu belirtti.

Play Off maçlarına iyi başladığımızı ve 9 kişi kalmamıza rağmen Ataşehir Çamolukspor’u iyi oynayarak 2-0 mağlup ettiğimizin altını çizen Zengin “buraya gelene kadar çok büyük emekler verdik. Buraya kadar geldikten sonra hakem hatalarından dolayı sıkıntı yaşamak istemiyoruz.

“Maçları kayıt altına alacağız”
Play Off’a yükselen her takım büyük fedakârlıklar yaparak buralara kadar geldi. Kimsenin kimsenin hakkını yememesi gerekir. Takımlar çıkıp mücadele etmeli, hakemler de gördüklerini çalmalı. Yarınki Vefaspor maçındaki hakem arkadaşımız da hiç kimseden ve hiçbir şeyden etkilenmeden gördüğünü çalmalı. Biz sadece adaletli olarak düdük çalınmasından yanayız. Yarınki ve bundan sonraki maçları kameraya kaydettireceğiz. Gerekli durumlarda da kamera kayıtlarını gerekli mercilere sunacağız. Tekrar belirtiyorum, biz kayrılmayı değil sadece adil olunmasını ve kimsenin canının yanmamasını istiyoruz.

“Tüm Takımlara Başarılar Dilerim”
Hiçbir kulüp ya da kişi ile sorunumuz yok ve olmasını istemiyoruz. Herkes bu davaya emek vermiş ve başarı istiyor. Bu vesile ile play off oynayan tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

“Taraftarımızı maçlarımıza bekliyoruz”
Bir parantez de taraftarlarımız için açan Ali Zengin “bizleri bu zamana kadar destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Fakat play off’larda daha fazla desteğe ihtiyacımız var. Gerekli hallerde otobüs kaldırmak sureti ile taraftarlarımıza yardımda da bulunuyoruz. Bu büyük kulübü bu büyük taraftar ile yeniden üst liglere taşıyacağız. Taraftarlarımızdan gerekli hassasiyeti göstermelerini istiyorum” dedi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al