Alt yapı seçmelerimiz başladı

14.07.2018
A+
A-
Alt yapı seçmelerimiz başladı

Bu yıl Akademi Liglerinde yer alacak olan Alibeyköysporumuzda alt yapı oyuncu seçmeleri bugün başladı.

Başkanımız Sayın Muammer Saka’nın talimatıyla, alt yapıda önemli işler yapmak için gerçekleştirilen seçmeler Alibeyköy Stadında yapıldı.

Alt Yapı Koordinatörü Ramazan Kurtulan, antrenörlerimiz Ergin Aktaş, İzzet Çerçiz ve Selahattin Diner’in takip ettiği seçmelere yaklaşık 30 futbolcu katıldı. Teknik ekibimizin belirlediği bazı futbolcular yeniden antrenmanlara davet edilirken diğer genç futbolculara teşekkür edildi.

Seçmelerin ardından açıklama yapan Alt Yapı Koordinatörü Ramazan Kurtulan, “Önümüzdeki sezon Alibeyköysporumuz akademi liglerine katılacağı için alt yapı kadromuzu geliştirme amaçlı böyle bir organizasyon düzenledik. Gelen tüm genç futbolculara teşekkür ederim. Oyuncuların bazılarının performansı bizi etkiledi. Belirlediğimiz o futbolcuları tekrar antrenmanlara davet edip diğer oyunculara teşekkür ettik. Takımımız için en iyi oyuncuları bulmak amacıyla çalışmalarımız sürecek.” dedi.

Öte yandan Alibeyköysporumuzda 2006, 2007 ve 2008 doğumlu futbolcular için seçmeler yarın saat 11.30’da yapılacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

lyrica satın alreductil satin alreçetesiz xanax satın alritalin satın altramadol satin altrenbolone satin alzolpidem satin al